ERJ-HP6F1800V
MFR.Part #
ERJ-HP6F1800V
JLCPCB Part #
C4353396
Description
-55℃~+175℃ 180Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS