ERJ-HP6F1782V
MFR.Part #
ERJ-HP6F1782V
JLCPCB Part #
C6845279
Description
-55℃~+175℃ 17.8kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS