ERJ-HP6F1692V
MFR.Part #
ERJ-HP6F1692V
JLCPCB Part #
C5635072
Description
-55℃~+175℃ 16.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS