ERJ-HP6F15R0V
MFR.Part #
ERJ-HP6F15R0V
JLCPCB Part #
C4279386
Description
-55℃~+175℃ 15Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS