ERJ-HP6F1581V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-HP6F1581V
JLCPCB Part #
C6550008
Package
0805
Description
-55℃~+175℃ 1.58kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS