ERJ-HP6F1402V
MFR.Part #
ERJ-HP6F1402V
JLCPCB Part #
C6191033
Description
-55℃~+175℃ 14kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS