ERJ-HP6F13R3V
MFR.Part #
ERJ-HP6F13R3V
JLCPCB Part #
C6191031
Description
-55℃~+175℃ 13.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS