ERJ-HP6F1332V
MFR.Part #
ERJ-HP6F1332V
JLCPCB Part #
C5735611
Description
-55℃~+175℃ 13.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS