ERJ-HP6F12R7V
MFR.Part #
ERJ-HP6F12R7V
JLCPCB Part #
C5735609
Description
-55℃~+175℃ 12.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS