ERJ-HP6F10R0V
MFR.Part #
ERJ-HP6F10R0V
JLCPCB Part #
C4044017
Description
-55℃~+175℃ 10Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS