ERJ-HP6F1071V
MFR.Part #
ERJ-HP6F1071V
JLCPCB Part #
C6549968
Description
-55℃~+175℃ 1.07kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS