ERJ-HP6D91R0V
MFR.Part #
ERJ-HP6D91R0V
JLCPCB Part #
C5735595
Description
-55℃~+175℃ 500mW 91Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS