ERJ-HP6D9101V
MFR.Part #
ERJ-HP6D9101V
JLCPCB Part #
C6845248
Description
-55℃~+175℃ 500mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS