ERJ-HP6D90R9V
MFR.Part #
ERJ-HP6D90R9V
JLCPCB Part #
C5735591
Description
-55℃~+175℃ 500mW 90.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS