ERJ-HP6D9090V
MFR.Part #
ERJ-HP6D9090V
JLCPCB Part #
C7273843
Description
-55℃~+175℃ 500mW 909Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS