ERJ-HP6D8451V
MFR.Part #
ERJ-HP6D8451V
JLCPCB Part #
C7184503
Description
-55℃~+175℃ 500mW 8.45kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS