ERJ-HP6D8202V
MFR.Part #
ERJ-HP6D8202V
JLCPCB Part #
C6845244
Description
-55℃~+175℃ 500mW 82kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS