ERJ-HP6D8201V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-HP6D8201V
JLCPCB Part #
C6034983
Package
0805
Description
-55℃~+175℃ 500mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS