ERJ-HP6D7150V
MFR.Part #
ERJ-HP6D7150V
JLCPCB Part #
C5688103
Description
-55℃~+175℃ 500mW 715Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS