ERJ-HP6D6980V
MFR.Part #
ERJ-HP6D6980V
JLCPCB Part #
C5688100
Description
-55℃~+175℃ 500mW 698Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS