ERJ-HP6D6652V
MFR.Part #
ERJ-HP6D6652V
JLCPCB Part #
C6945399
Description
-55℃~+175℃ 500mW 66.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS