ERJ-HP6D64R9V
MFR.Part #
ERJ-HP6D64R9V
JLCPCB Part #
C6845236
Description
-55℃~+175℃ 500mW 64.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS