ERJ-HP6D6192V
MFR.Part #
ERJ-HP6D6192V
JLCPCB Part #
C7184490
Description
-55℃~+175℃ 500mW 61.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS