ERJ-HP6D51R1V
MFR.Part #
ERJ-HP6D51R1V
JLCPCB Part #
C6191018
Description
-55℃~+175℃ 500mW 51.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS