ERJ-HP6D5102V
MFR.Part #
ERJ-HP6D5102V
JLCPCB Part #
C5688088
Description
-55℃~+175℃ 500mW 51kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS