ERJ-HP6D5100V
MFR.Part #
ERJ-HP6D5100V
JLCPCB Part #
C5635009
Description
-55℃~+175℃ 500mW 510Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS