ERJ-HP6D4300V
MFR.Part #
ERJ-HP6D4300V
JLCPCB Part #
C6945375
Description
-55℃~+175℃ 430Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS