ERJ-HP6D4021V
MFR.Part #
ERJ-HP6D4021V
JLCPCB Part #
C6191014
Description
-55℃~+175℃ 4.02kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS