ERJ-HP6D3741V
MFR.Part #
ERJ-HP6D3741V
JLCPCB Part #
C5634991
Description
-55℃~+175℃ 3.74kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS