ERJ-HP6D3740V
MFR.Part #
ERJ-HP6D3740V
JLCPCB Part #
C7273815
Description
-55℃~+175℃ 374Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS