ERJ-HP6D3650V
MFR.Part #
ERJ-HP6D3650V
JLCPCB Part #
C7273813
Description
-55℃~+175℃ 365Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS