ERJ-HP6D2743V
MFR.Part #
ERJ-HP6D2743V
JLCPCB Part #
C6240449
Description
-55℃~+175℃ 274kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS