ERJ-HP6D2742V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-HP6D2742V
JLCPCB Part #
C5735548
Package
0805
Description
-55℃~+175℃ 27.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS