ERJ-HP6D2703V
MFR.Part #
ERJ-HP6D2703V
JLCPCB Part #
C6945352
Description
-55℃~+175℃ 270kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS