ERJ-HP6D2612V
MFR.Part #
ERJ-HP6D2612V
JLCPCB Part #
C5688038
Description
-55℃~+175℃ 26.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS