ERJ-HP6D2493V
MFR.Part #
ERJ-HP6D2493V
JLCPCB Part #
C6034959
Description
-55℃~+175℃ 249kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS