ERJ-HP6D2430V
MFR.Part #
ERJ-HP6D2430V
JLCPCB Part #
C6240438
Description
-55℃~+175℃ 243Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS