ERJ-HP6D20R5V
MFR.Part #
ERJ-HP6D20R5V
JLCPCB Part #
C6549874
Description
-55℃~+175℃ 20.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS