ERJ-HP6D19R6V
MFR.Part #
ERJ-HP6D19R6V
JLCPCB Part #
C5688018
Description
-55℃~+175℃ 19.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS