ERJ-HP6D1652V
MFR.Part #
ERJ-HP6D1652V
JLCPCB Part #
C6549843
Description
-55℃~+175℃ 16.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS