ERJ-HP6D1651V
MFR.Part #
ERJ-HP6D1651V
JLCPCB Part #
C6034941
Description
-55℃~+175℃ 1.65kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS