ERJ-HP6D1582V
MFR.Part #
ERJ-HP6D1582V
JLCPCB Part #
C5634923
Description
-55℃~+175℃ 15.8kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS