ERJ-HP6D13R7V
MFR.Part #
ERJ-HP6D13R7V
JLCPCB Part #
C6190990
Description
-55℃~+175℃ 13.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS