ERJ-HP6D13R0V
MFR.Part #
ERJ-HP6D13R0V
JLCPCB Part #
C6240423
Description
-55℃~+175℃ 13Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS