ERJ-HP6D1212V
MFR.Part #
ERJ-HP6D1212V
JLCPCB Part #
C6845169
Description
-55℃~+175℃ 12.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS