ERJ-HP6D1181V
MFR.Part #
ERJ-HP6D1181V
JLCPCB Part #
C7184432
Description
-55℃~+175℃ 1.18kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS