ERJ-HP6D1150V
MFR.Part #
ERJ-HP6D1150V
JLCPCB Part #
C7273753
Description
-55℃~+175℃ 115Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS