ERJ-H3QJ8R2V
MFR.Part #
ERJ-H3QJ8R2V
JLCPCB Part #
C4175621
Description
-55℃~+175℃ 250mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS