ERJ-H3QJ6R8V
MFR.Part #
ERJ-H3QJ6R8V
JLCPCB Part #
C3992372
Description
-55℃~+175℃ 250mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS