ERJ-H3QJ2R4V
MFR.Part #
ERJ-H3QJ2R4V
JLCPCB Part #
C6240408
Description
-55℃~+175℃ 2.4Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS